Culiță Sterp a mâncat la restaurantul pe care Pescobar și l-a deschis în Londra. Deși a greșit comanda, nu s-a lăsat și a gustat preparatul adus de ospătar.
Gallery
Culiță Sterp a luat la degustat preparatele din meniul restaurantului din Londra pe care și l-a deschis Pescobar. Artistul a ținut să precizeze faptul că plătește tot ceea ce consumă și că recenzia lui este „100% reală”.
Culiță Sterp a susținut, recent, mai multe concerte în străinătate. Artistul a profitat de situație și a mers la restaurantul pe care Pescobar și l-a deschis în Londra, unde a mâncat faimoasa shaorma cu caracatiță.
Deși a vrut să încerce un hot-dog, din greșeală, a comandat celebrul kebab cu caracatiță, iar așteptările i-au fost satisfăcute. Acesta s-a declarat mulțumit de gust, spunându-le urmăritorilor că recenzia pe care o oferă este una în totalitate sinceră.
„Am ajus la Pescobar, prietenul nostru, să vedem ce gust are mâncarea lui. Vă dau o recenzie 100% reală. Eu voiam hot-dog, dar am greșit comanda, trebuie să vină acum. Ia să vedem! E chiar bună, să știi@ Își face treaba.
Bine, îmi este și mie foame acum, dar e puternic dezvoltat. Pescobare, ai făcut treabă bună! Dacă era rău, îți spuneam, dar e chiar bun. Bravo! Nu facem nicio reclamă, noi plătim, că nu ne place să mâncăm pe gratis. Chiar e bun!”, a spus Culiță Sterp, în mediul online.
În urmă cu doar câteva săptămâni, Culiță Sterp a mărturisit că, în această vară, el și Daniela Iliescu vor face nunta. Cei doi s-au căsătorit civil în toamna anului trecut, în ziua în care au și anunțat că vor mai avea un copil.
Cei doi nu au vrut să spună, însă, data la care marele eveniment va avea loc, însă pregătirile sunt în toi, mai ales că vor trebui să se ocupe și de botezul micuței Miray.
Sursa foto: Instagram