• PRO TV
  • Betty Salam a recunoscut motivul pentru care ea și Cătălin Vișănescu s-au despărțit. Artista a recunoscut, în cele din urmă, adevărul: „M-am oprit și eu”

Betty Salam a recunoscut motivul pentru care ea și Cătălin Vișănescu s-au despărțit. Artista a recunoscut, în cele din urmă, adevărul: „M-am oprit și eu”

Betty Salam a recunoscut motivul pentru care ea și Cătălin Vișănescu s-au despărțit. Artista a recunoscut, în cele din urmă, adevărul: „M-am oprit și eu”

Betty Salam a recunoscut, în cele din urmă, motivul pentru care ea și Cătălin Vișănescu s-au despărțit. Artista nu s-a mai ascuns și a dat cărțile pe față.

Gallery

În urmă cu ceva timp, Betty Salam și Cătălin Vișănescu au anunțat că s-au despărțit. Vestea a reprezentat un adevărat șoc pentru toți cei care îi urmăreau, mai ales că cei doi și au un copil împreună.

Betty Salam, adevărul despre motivul pentru care s-a despărțit de Cătălin Vișănescu

Cei doi au fost separați o perioadă, dar nu au putut sta departe unul de altul foarte mult timp, motiv pentru care, s-au împăcat. Cu toate acestea, fiica lui Florin Salam a recunoscut abia acum motivul pentru care cei doi au decis, la acea vreme, să meargă pe drumuri separate.

După ce s-au împăcat, Betty Salam a precizat că despărțirea a reprezentat doar o separare de scurtă durată, pentru ca fiecare să își poată pune ordine în gânduri. Recent, în cadrul unui interviu acordat pentru Cancan, aceasta a declarat că, atunci când doi oameni se iubesc, orice s-ar întâmpla, nu pot sta departe unul de altul, lucru ce s-a întâmplat și în cazul lor.

Citește și:

​„Când e iubire adevărată, poți să iei și 20 de pauze, tot te împaci. Noi ne-am împăcat, deci înseamnă că iubire există. Acum există mult mai multă comunicare. Ne mai certăm, dar pe lucruri minore, e normal. Comunicarea era problema, da. El nu comunica suficient, iar, la un moment dat, m-am oprit și eu. Pentru mine, comunicarea contează mult”, a spus Betty Salam.

Betty Salam nu s-a temut că va fi părăsită pentru o altă femeie

În cadrul aceluiași interviu, Betty Salam a recunoscut că nu s-a temut de faptul că ar putea fi părăsită definitiv pentru o altă femeie. Cu toate acestea, dacă s-ar fi întâmplat, ar fi trecut peste, deoarece ar fi însemnat că ea și Cătălin Vișănescu nu sunt făcuți unul pentru altul.

„Amândoi am vrut pauza. Nu mi-a fost teama că-și va găsi pe altcineva. Dacă își găsea pe altcineva, însemna că nu era pentru mine. Împăcarea s-a produs în cel mai frumos mod. Ne-am întâlnit, am plâns amândoi, după vreo lună. Nu ne-am văzut deloc în această pauză. Ne-am pus pe foaie toate nemulțumirile. Mi-a promis niște lucruri, i-am promis niște lucruri, era vorba și despre Matthias acolo…

Citește și:

El nu a simțit, noi nu-l lăsam. Când eram lângă Matthias, eram ok. Pauza a venit ca eu să nu-mi pierd relația, nu că exista altcineva. Nu, nu”, a mai spus aceasta.

 

Sursa foto: Instagram

Parteneri editoriali

Share

Videoclipuri cu știri

Citește și

Ultimele articole

Top citite

L-ai pierdut la TV

Episoade noi acum pe VOYO

7 zile înainte de TV • fără reclame • oricând

Top emisiuni