• PRO TV
  • Divorțați, dar tot împreună! Vedeta din România a fost surprinsă în compania fostului soț. Ce făceau cei doi, în plină zi. Gestul care le-a trădat apropierea

Divorțați, dar tot împreună! Vedeta din România a fost surprinsă în compania fostului soț. Ce făceau cei doi, în plină zi. Gestul care le-a trădat apropierea

Divorțați, dar tot împreună! Vedeta din România a fost surprinsă în compania fostului soț. Ce făceau cei doi, în plină zi. Gestul care le-a trădat apropierea

Chiar dacă au divorțat în urmă cu câteva luni, vedeta din România a fost surprinsă de paparazzi alături de fostul soț. Care este motivul pentru care cei doi și-au dat întâlnire?

Gallery

În luna februarie s-a aflat că Mădălina Pamfile și omul de afaceri albanez, alături de care are două fetițe, s-au separat, după ce au avut o nuntă de vis în Dubai. Deși au divorțat, cei doi au fost surprinși împreună.

Divorțați, dar tot împreună

Paparazzi au surprins-o pe Mădălina Ghenea în compania fostului soț. Cei doi au ieșit în parc cu cele două fetițe pe care le au împreună. Se pare că, în ciuda faptului că au divorțat, vedeta și omul de afaceri albanez fac tot ce le stă în putință ca micuțele lor să trăiască în armonie.

Se pare că cei doi au rămas în relații bune după divorț, iar gestul pe care Mădălina Pamfile l-a făcut față de fostul soț a lăsat să iasă la iveală apropierea dintre ei.

În timp ce se aflau în parc, au cumpărat înghețată, însă fiica cea mică a avut o reacție tensionată și a vrut să o arunce pe jos. Mădălina Pamfile a mâncat înghețata și i-a dat și fostului soț să mănânce, potrivit spynews.ro.

Citește și:

Ce a declarat Mădălina Pamfile despre divorț

Deși a preferat să își țină viața privată departe de lumina reflectoarelor, Mădălina Pamfile nu a ezitat să vorbească public despre divorț.

”Bună tuturor, după cum știți cu toții, în ultimii 8 ani am ales să îmi păstrez viața personală privată, cu intenția de a-mi proteja familia și pe cei dragi. Așa va fi și acum.

Vreau să anunț public, fără nicio altă interpretare, că relația mea cu partenerul meu a ajuns la final. Pentru că avem atât de multă dragoste pentru copiii noștri, am decis că acest lucru este cel mai bine pentru ei. Este foarte important ca copiii noștri să trăiască într-un mediu sănătos și acest fapt părea imposibil pentru noi doi.

Vom încerca să fim cei mai buni părinți pentru fetele noastre minunate”, a scris Mădălina Pamfile pe rețelele de socializare, în urmă cu câteva luni.

Sursă foto: Instagram 

Parteneri editoriali

Share

Videoclipuri cu știri

Citește și

Ultimele articole

Top citite

L-ai pierdut la TV

Episoade noi acum pe VOYO

7 zile înainte de TV • fără reclame • oricând

Top emisiuni