• PRO TV
  • Dan Alexa a recunoscut că a înșelat, la scurt timp după ce a depus actele de divorț. Fostul fotbalist a dat cărțile pe față și și-a recunoscut greșeala: „Trebuie să fiu dobitoc”

Dan Alexa a recunoscut că a înșelat, la scurt timp după ce a depus actele de divorț. Fostul fotbalist a dat cărțile pe față și și-a recunoscut greșeala: „Trebuie să fiu dobitoc”

Dan Alexa a recunoscut că a înșelat, la scurt timp după ce a depus actele de divorț. Fostul fotbalist a dat cărțile pe față și și-a recunoscut greșeala: „Trebuie să fiu dobitoc”

Dan Alexa a recunoscut că a înșelat, la scurt timp după ce a depus actele de divorț. Fostul fotbalist nu a călcat strâmb doar o dată, dar nu s-a ferit din a recunoaște acest lucru.

Gallery

​Dan Alexa a depus, în urmă cu doar câteva săptămâni, actele de divorț. La scurt timp după aceea, a fost invitat în cadrul unei emisiuni televizate, unde a recunoscut că a înșelat de mai multe ori.

Dan Alexa a recunoscut că a înșelat

Dan Alexa a decis să spună adevărul și să își asume vina pentru greșelile pe care le-a comis în trecut, mărturisind că nu a fost chiar ușă de biserică. Fostul fotbalist a recunoscut că a înșelat în timpul căsniciei, și nu doar o dată, dar a refuzat să spună de câte ori s-a întâmplat acest lucru.

Citește și:

​​Mai mult decât atât, a confirmat faptul că, în ceea ce privește relația cu Andrada, Alex Bodi „i-a furat” nevasta, situație cu care s-a resemnat, alegând să depună actele de divorț.

„Am mai înscris (n.r. în afara căsniciei). Acum să spun că nu mi-am înșelat soția… trebuie să fiu dobitoc”, a mărturisit Dan Alexa.

Andrada a fost surprinsă ieșind din vila lui Alex Bodi

La scurt timp după ce s-a aflat că Dan Alexa a depus actele de divorț, Andrada a fost surprinsă ieșind din locuința lui Alex Bodi. Potrivit informațiilor, chiar ea ar fi cea care a făcut primul pas și a reușit să îi atragă suficient atenția milionarului, încât să ajungă la el acasă.

Citește și:

​Andrada ar fi început să îl caute pe Alex Bodi imediat după ce Dan Alexa a plecat din țară pentru câteva săptămâni, vrând „plăcere”, fără să fie interesată de lucrurile materiale pe care acesta i le-ar fi putut oferi.

După ce Alexa a plecat, Andrada a început să-l caute tot mai des pe Bodi. Nu era vorba de iubire sau de cadouri, ci, pur și simplu, de plăcere. Se întâlneau când avea ocazia, fără promisiuni, fără angajamente. Asta căuta”, au povestit surse apropiate celor doi, conform Cancan.

Sursa foto: Instagram

 

Parteneri editoriali

Share

Videoclipuri cu știri

Citește și

Ultimele articole

Top citite

L-ai pierdut la TV

Episoade noi acum pe VOYO

7 zile înainte de TV • fără reclame • oricând

Top emisiuni