În urmă cu aproximativ o săptămână, Alina, fosta logodnică a lui Cătălin Dobrescu, anunța despărțirea definitivă. La câteva zile după ce aceasta a postat mai multe mesaje cu subînțeles, fostul soț al Oanei Radu a avut prima reacție.
Gallery
Cătălin Dobrescu pare să atragă, în viața lui, ghinionul ca un magnet. Părăsit de logodnică și acuzat de imaturitate, acesta a avut prima reacție, la aproximativ o lună de la separare.
Prin intermediul unui mesaj postat pe contul său de Instagram, Alina a vorbit despre bărbații toxici, care încearcă să manipuleze femeile din viața lor și care dau vina pe ele de fiecare dată când lucrurile nu ies așa cum ei își doresc.
Mai mult decât atât, aceasta a confirmat separarea, spunând că despărțirea s-a produs în urmă cu aproximativ o lună, dar și că nu mai există cale de împăcare. Acum, Cătălin Dobrescu a avut prima reacție, alegând să vorbească despre treburile gospodărești pe care le face pe cont propriu și refuzând să vorbească despre despărțirea de Alina.
„Singuri venim pe pământul ăsta, singuri plecăm. Restul sunt doar… Noi, într-adevăr, suntem făcuți să socializăm, dar să vină să facă cineva pentru tine (…) Am ajuns să trăim într-o lume nu neapărat cu rea intenție. Ideea este că eu dacă am făcut sport și am făcut sport demult. Am fost învățat să fac, am și locuit singur”, a spus Cătălin Dobrescu, în mediul online.
Cătălin Dobrescu părea sigur de relația pe care o începuse cu Alina, motiv pentru care a și cerut-o în căsătorie, după doar câteva luni de relație. Antrenorul și fosta parteneră s-au logodit în Sibiu, în timpul unei escapade cu prietenii.
Nu a durat mult și cei doi s-au despărțit, însă au mai decis să își dea o șansă, deznodământul fiind, însă, același. După ultima despărțire, Alina a decis să rupă orice legătură cu acesta, decizie pe care a exprimat-o inclusive public.
Sursa foto: Instagram