Alex Bodi și Anca, noua lui iubită, au fost surprinși pe străzile din Monaco, în timp ce ieșeau la o sesiunea de cumpărături de lux. Cei doi s-au urcat într-o mașină de sute de mii de euro și și-au continuat plimbarea.
Gallery
Alex Bodi și Anca, actuala lui iubită, au atras toate privirile pe străzile din Monaco. Cei doi au fost surprinși de mai multe ori în timp ce se plimbau și se bucurau de vacanța de lux în care au plecat.
La scurt timp după ce Andrada, fosta soție a lui Dan Alexa, a fost surprinsă ieșind din vila lui Alex Bodi, controversatul afacerist s-a implicat într-o nouă relație. Nu a durat mult și a plecat într-o vacanță de lux alături de noua iubită.
După o sesiune de cumpărături, când credeau că nimeni nu îi vede, cei doi au fost filmați în timp ce se pregăteau să plece din locația respectivă. Aceștia au fost surprinși urcându-se într-o mașină de sute de mii de euro, în timp ce toată lumea îi admira.
Mai mult decât atât, Alex Bodi nu a fost darnic doar cu iubita lui, ci a avut mâna largă și când a venit vorba de valetul care i-a adus mașina. Afaceristul l-a răsplătit cu o sumă generoasă de bani, după care, s-a urcat în mașină și, împreună cu iubita lui, au plecat mai departe.
Invitat în cadrul unei emisiuni online, Alex Bodi a vorbit despre fostele sale relații amoroase. Acesta și-a recunoscut partea de vină, mărturisind că a mai călcat pe bec, dar a ținut să precizeze că nu a fost vina lui, deoarece a fost provocat.
„Au fost niște certuri. Am mai făcut eu clar niște infidelități, să zic, dar, de multe ori, sunt și provocat și adus într-o postură în care trebuie să aleg. Adică ele cred că fac niște contre și zice: du-te așa, așa, așa. Atunci, eu zic: bine, așa, dar am fost constrâns să închei.
După, mi-a părut rău, am încercat să recâștig, dar am aflat niște chestii, și am văzut, și îi mulțumesc lui Dumnezeu că sunt unde sunt și cum sunt. Și mai bine așa. Și, acum, sunt foarte liniștit, foarte bine”, a spus Alex Bodi.
Sursa foto: Instagram