Vestea că Betty Salam și Cătălin Vișănescu au divorțat a cutremurat showbiz-ul românesc din temelii. La scurt timp după ce au semnat actele de divorț, fiica lui Florin Salam a făcut primele declarații despre despărțire, dar și despre noua relație.
Gallery
Betty Salam și Cătălin Vișănescu au divorțat la notar, miercuri, 23 iulie 2025. Imediat după aceea, artista a confirmat că are un nou iubit, însă relația lor este încă la început.
Deși abia a divorțat de Cătălin Vișănescu, tatăl băiețelului ei, Betty Salam nu s-a sfiit să recunoască faptul că în viața ei a apărut un alt bărbat. Ea a dezvăluit că relația lor este la început, Roberto fiind al doilea bărbat din viața ei, după Cătălin.
Roberto Tudor, noul iubit al lui Betty Salam, face parte din trupa lui Florin Salam, cântă alături de el pe scenă și are o relație foarte apropiată cu familia artistei. VEZI CUM ARATĂ ROBERTO IN GALERIA FOTO DE MAI SUS
„Dacă ar fi vreodată să am o relație după Cătălin, Roberto ar fi a doua relație. Atâta timp cât îl iubește pe tata, care pentru mine contează mai mult decât orice pe lumea asta, mă respectă ca femeie și ține la mine, astea sunt cele mai importante lucruri. Momentan suntem la început, nu e ceva serios.
Noi am început să vorbim abia după ce m-am despărțit de Cătălin. (...) Nu a intervenit Roberto în relația mea cu Cătălin. Roberto e cel mai simțit și cel mai cuminte băiat, nu ar face așa ceva și eu nu aș accepta așa ceva, cum s-a scris că am fugit de acasă. (...) Cu Roberto e ceva la început, iar dacă vreodată va fi ceva, cu Roberto va fi a doua relație”, a declarat Betty Salam pentru Spynews.ro.
CITEȘTE ȘI:
Sursă foto: Instagram