• PRO TV
  • Unde a plecat Elena Udrea imediat după eliberarea din închisoare. Fosta politiciană se bucură din plin de primele zile de libertate-FOTO

Unde a plecat Elena Udrea imediat după eliberarea din închisoare. Fosta politiciană se bucură din plin de primele zile de libertate-FOTO

Unde a plecat Elena Udrea imediat după eliberarea din închisoare. Fosta politiciană se bucură din plin de primele zile de libertate-FOTO

Elena Udrea se bucură de primele zile de libertate alături de cei dragi, iar prima vacanță după eliberarea condiționată a ales să o petreacă în familie. Fosta ministră a Turismului a mers în Delta Dunării împreună cu partenerul ei, Adrian Alexandrov, și fiica lor, Eva, într-un loc cu semnificație specială pentru cea mică, casa bunicilor.

Gallery

Unde a plecat Elena Udrea imediat după eliberare

Pe rețelele de socializare, Adrian Alexandrov a împărtășit imagini care surprind familia în momente de relaxare, departe de agitația cotidiană, în mijlocul naturii. VEZI IMAGINIE ÎN GALERIA FOTO DE MAI SUS 

Elena Udrea a fost eliberată condiționat la începutul lunii iulie, după ce a executat trei ani și zece luni din pedeapsa de șase ani primită în celebrul dosar „Gala Bute”. La ieșirea din Penitenciarul Târgșor, aceasta a fost întâmpinată cu emoție de Adrian Alexandrov, care i-a oferit un buchet de flori, precum și de avocata sa.

Udrea a declarat cu acel prilej că, mai presus de orice, își dorește să recupereze timpul pierdut departe de fiica sa.

Vacanța o să mi-o petrec cu Eva, înainte să înceapă clasa I și apoi cu siguranță că îmi voi continua activitatea în mediul privat, afacerile familiei și să mă implic foarte mult într-o asociație non-guvernamentală pentru sprijinul reintegrării persoanelor care au fost la închisoare”, a spus Elena Udrea.

CITEȘTE ȘI: 

Redeverea dintre Elena Udrea și fiica ei, Eva, a fost de-a dreptul emoționantă, iar asta s-a putut observa în filmarea distribuită de fosta politiciană în online.

După trei ani și patru luni departe una de cealaltă, revederea ne-a copleșit. Pentru amândouă, acest moment al regăsirii acasă, pe care ni l-am imaginat în fiecare zi, a părut incredibil. Dar acum, Dumnezeu ne-a adus din nou împreună și îți promit Eva că nimic nu ne va mai despărți! Vă mulțumesc tuturor celor care ne-ați fost alături, tuturor celor care v-ați rugat pentru noi în toți acești ani grei!”, a scris fosta ministră pe pagina sa de Facebook.

Sursă foto: Facebook 

Parteneri editoriali

Share

Videoclipuri cu știri

Citește și

Ultimele articole

Top citite

L-ai pierdut la TV

Episoade noi acum pe VOYO

7 zile înainte de TV • fără reclame • oricând

Top emisiuni