• PRO TV
  • Otniela Sandu, reacție categorică, după ce a fost surprinsă în compania unui bărbat misterios. Au plecat în vacanță împreună și comentariile nu au întârziat să apară: „Mă dezgustă”

Otniela Sandu, reacție categorică, după ce a fost surprinsă în compania unui bărbat misterios. Au plecat în vacanță împreună și comentariile nu au întârziat să apară: „Mă dezgustă”

Otniela Sandu, reacție categorică, după ce a fost surprinsă în compania unui bărbat misterios. Au plecat în vacanță împreună și comentariile nu au întârziat să apară: „Mă dezgustă”

Otniela Sandu a ajuns din nou în centrul atenției, după ce, recent, în mediul online, au apărut mai multe fotografii cu ea în compania unui bărbat misterios. Multe persoane s-au grăbit să spună că este o nouă cucerire, însă adevărul se pare că este altul.

Gallery

​Extrem de discretă din fire, Otniela Sandu s-a arătat foarte deranjată de lucrurile spuse la adresa ei și de concluziile care au fost trase, motiv pentru care, a decis să lămurească situația.

Prin intermediul unei postări realizate pe contul său de Instagram, Otniela Sandu a precizat că bărbatul alături de care a fost surprinsă este doar un bun prieten și că, între ei, nu există nicio legătură romantică.

Citește și:

​Mai mult decât atât, a menționat faptul că vacanța în care a plecat a fost o vacanță pe care a așteptat-o foarte mult timp, deoarece a muncit extrem de tare în ultima perioadă și avea nevoie de un moment de deconectare.

Sunt dezamăgită de minciună și răutate. Dar liniștită că nu mai pun în suflet. Au fost multe momente în care am plâns din cauza unor articole mincinoase, scrise doar ca să vândă.

Am fost în Franța, prima vacanță din vara asta, după luni de muncă. Mi-am pus toată energia în ceea ce vreau să construiesc și, evident, asta a însemnat zero timp liber însă citesc și mă întreb: oare cum se nasc unele articole? Pe baza a ce? Pe baza unor poze trimise de oameni care aparent te urmăresc, pentru a te poza și inventează povești?

Cred că am dreptul să ies la masă cu un prieten, acel prieten care este Răzvan, fratele meu, fără ca asta să fie transformată într-un articol de genul "iubit secret", "în brațele unui bărbat". E incredibil cât de ușor se nasc minciuni.

Citește și:

Sunt o femeie liberă și nu l-aș acunde niciodată pe omul pe care îl iubesc. Niciodată nu aș compromite iubirea pentru nimic. Cred în respect, în sinceritate și, mai ales, în iubirea trăită pe față, asumat.

Au fost momente în care aceste minciuni m-au rănit și m-au împiedicat să îmi trăiesc liniștită relația. Azi nu mai doare, mă dezgustă doar”, a fost reacția acesteia.

Sursa foto: Instagram

Parteneri editoriali

Share

Videoclipuri cu știri

Citește și

Ultimele articole

Top citite

L-ai pierdut la TV

Episoade noi acum pe VOYO

7 zile înainte de TV • fără reclame • oricând

Top emisiuni