Stelian Ogică divorțează pentru a patra oară, la vârsta de 56 de ani. A decis să se despartă de Alexandra, soția cu peste trei decenii mai tânără decât el.
Gallery
Stelian Ogică divorțează de soția lui, la scurt timp după ce anunța că vrea să mai facă un copil cu aceasta. Cei doi păreau că trăiesc o poveste de dragoste ca în filme, dar realitatea se pare că este alta.
Conform Cancan, lucrurile între Alexandra și Stelian Ogică au început să scârțâie de ceva timp. Cei doi ar fi început să se certe din ce în ce mai des, iar diferența de vârstă are un cuvânt de spus.
Mai mult decât atât, cei doi au început să simtă că nu mai au prea multe lucruri în comun și, după ce relația a început să se răcească, Stelian Ogică a decis să pună punct.
„Nu se mai înțeleg deloc, sunt mai tot timpul pe contre. Ea vrea o viață, el alta. E o chestiune de timp până când se vor separa oficial. Ceva lui nu îi convine și cred că a ales să dea un pas în spate. Nu mai este așa entuziasmat de relație”, a spus o persoană apropiată acestora, conform sursei menționate anterior.
Stelian Ogică și Alexandra au făcut cununia civilă în mare secret, fără a avea prea multe persoane alături în ziua cea mare. Cu toate acestea, cei doi s-ar fi certat chiar în fața ofițerului de stare civilă din cauza unor acte: „Ei s-au și căsătorit. Ea îi poartă numele. A vrut să o cheme Ogică. S-au certat și acolo din cauza unor acte. Nu au vrut să se știe, probabil”.
Deși vrea să facă un pas înapoi și să iasă din relație, Stelian Ogică încă are încredere în potențialul acesteia și este convins că Alexandra va reuși să ajungă cel mai bun arbitru feminine din România.
Sursa foto: Instagram