Babs nu are deloc noroc în dragoste. După despărțirea de Dorian Popa, aceasta a încercat să își refacă viața, dar s-a despărțit din nou, după doar opt luni de relație.
Gallery
Babs este, din nou, o femeie singură, deoarece s-a despărțit de iubit. Vedeta și-a asumat relația cu acesta în luna aprilie, dar nu a spus nici cum îl cheamă și nu a postat nici o poză cu chipul acestuia.
În urmă cu ceva timp, Babs mărturisea că este foarte fericită alături de iubitul misterios, însă nu își dorește să se căsătorească și nici nu vrea să îi facă identitatea publică. Aceasta s-a rezumat la a spune doar că nu este o persoană publică și că niciodată nu și-a dorit să aibă un iubit celebru.
Cu toate acestea, la scurt timp după aceea, Babs a decis să pună punct relației și a mărturisit care a fost motivul care a stat în spatele acestei decizii. Se pare că, deși și în această relație a existat o diferență de vârstă, de data aceasta și-a spus cuvântul, iar Babs a decis să nu mai piardă timpul, deoarece totul arăta că relația nu are niciun viitor.
Mai mult decât atât, fosta iubită a lui Dorian Popa a precizat că, oricât de frumos ar fi la început, nu se bazează pe sentimentele din primele luni de relație, deoarece semnalele care arată că lucrurile nu vor merge în direcția care trebuie sunt mai importante.
„Era o diferență de vârstă între noi. Iar în momente mai grele, acest lucru se simte. Eu nu mai am răbdarea necesară. Am inteligența emoțională necesară încât să văd că nu există viitor. Și nu vreau să pierd timpul.
Nu mă bazez pe mirajul relației la început. Când totul e lapte și miere. Dacă la 30 de ani mai treceam peste red flaguri, acum este exclus, pentru că știu unde duc și cum se termină!”, a spus Babs, conform Cancan.
Sursa foto: Instagram