Deși și-a făcut o mulțime de operații estetice, Bianca Drăgușanu nu este mulțumită în totalitate de modul în care arată și vrea să își facă o nouă operație estetică. După ce și-a scos o parte dun acidul din buze, este pregătită să își facă încă o operație de micșorare.
Gallery
Bianca Drăgușanu vrea să treacă din nou pragul cabinetului medicului estetician și își dorește să își facă o nouă intervenție la nivelul sânilor. Fosta prezentatoare de televiziune susține că vrea să nu mai aibă un bust atât de generos, deoarece nu mai este mulțumită de cum arată.
După ce a bifat câteva intervenții estetice în decursul anului, Bianca Drăgușanu nu se lasă și vrea să mai ajungă încă o dată pe mâna medicului. Aceasta vrea să își micșoreze sânii, deoarece nu consideră că este avantajată de modul în care bustul ei arată în prezent.
Iubita lui Gabi Bădălău vrea să șteargă greșelile din trecut, considerând că a exagerat cu mărirea buzelor și a bustului.
„Când mă uit la pozele cu mine, efectiv mi se pare că sunt foarte urâtă. Proporțiile nu erau corecte față de acum. De vreun an de zile tot încerc să le modelez. Mi-am făcut lip lift, mi-am făcut rinoplastie să fie nasul mai mic, buzele mai mici, acum vreau să îmi fac sânii mai mici. Vreau să micșorez tot ce am făcut mare la un moment dat”, a spus aceasta.
În urmă cu câteva săptămâni, Bianca Drăgușanu a fost invitată în emisiunea „La bine și la roast”. În urma apariției sale, aceasta a fost criticată pentru modul în care bărbia ei arată, însă nu s-a lăsat afectată de criticile primite și le-a transmis un mesaj clar cârcotașilor.
„Nu mi-am ascuțit barba, dar pentru că am slăbit în jur de 12 kg din ianuarie, și am slăbit fără injecții pentru diabetici și alte chestii, eu sunt slabă dinainte să existe, mi s-a ascuțit fața, știți? Mi s-a ascuțit fața și am o fizionomie probabil ciudată pentru unii. Dacă nu vă place, dați skip mai departe. Pentru că pe mine… hate-urile voastre, îmi ajung știți unde? Fix aici (n.r. – la călcâie)”, a transmis vedeta.
Sursa foto: Instagram