Cristina Pucean și Bogdan de la Ploiești continuă să își țină fanii în suspans! Vedeta a postat pe rețelele de socializare o fotografie care a pus internetul pe jar, fără să spună concret dacă s-a despărțit sau nu de manelist.
Gallery
Cristina Pucean și Bogdan de la Ploiești au format unul dintre cele mai cunoscute cupluri din showbizul românesc, cei doi făcând o echipă extrem de bună atât în viața de familie, cât și pe scenă. Totuși, în ultima perioadă, aceștia nu s-au mai afișat împreună, iar manelistul a fost surprins în compania altei femei.
Cristina Pucean și-a sărbătorit recent ziua onomastică. Vedeta a fost felicitată de fani și de cunoscuți pe rețelele de socializare, însă fostul ei partener, Bogdan de la Ploiești, nu a postat niciun mesaj pentru dansatoare.
Totuși, cineva pare că s-a gândit la ea. Aceasta a postat pe rețelele de socializare o fotografie cu un buchet imens de trandafiri, semn că o persoană importantă din viața ei s-a gândit să îi aducă zâmbetul pe buze.
În același timp, femeia alături de care Bogdan de la Ploiești a fost surprins de paparazzi, a postat o imagine cu un alt buchet pe care l-a primit. Niciuna dintre cele două dive nu a spus cine este cel care le-a oferit florile.
foto: instagram