Mălina este jurnalista de 27 de ani care a fost găsită decedată în fața blocului în care locuia. Potrivit primelor informații, tânăra ar fi căzut de la etajul 7 al imobilului.
Gallery
O tragedie fără margini a avut loc la Oradea, acolo unde Mălina, o foto-jurnalistă în vârstă de 27 de ani, a fost găsită decedată în fața imobilului în care locuia. Aceasta ar fi căzut de la etajul 7 al blocului în care locuia, iar acum anchetatorii fac cercetări pentru a se stabili, cu exactitate, circumstanțele în care s-a produs decesul.
Mălina nu a avut o viață ușoară. Potrivit CANCAN, mama ei ar fi părăsit-o în copilărie, iar tatăl său s-a îmbolnăvit câțiva ani mai târziu. În ultima perioadă, problemele din viața de zi cu zi s-au aprofundat din cauza despărțirii de iubitul ei, la care ținea enorm.
Câțiva apropiați ai fetei susțin că Mălina suferea de depresie, o boală din ce în ce mai întâlnită în viața tinerilor.
„Era în depresie de mult timp din ce se spune. Mama a părăsit-o, tatăl e grav bolnav și a trecut printr-o despărțire de iubitul ei. Toate astea au afectat-o. Surse apropiate spun că i-ar fi spus iubitului ei să vină pe la ea, la apartament, înainte să plece că nu o să o mai vadă.
Nu comentariile răutăcioase au dus-o la gestul ăsta”, a spus un prieten de-al tinerei, potrivit sursei menționate anterior.
foto: facebook