Viviana Sposub și noul ei iubit, Iustin Chiroiu, au plecat, pentru câteva zile, în vacanță. Cei doi au ales să meargă în Londra, unde au petrecut momente minunate împreună.
Gallery
Viviana Sposub și Iustin Chiroiu nu și-au asumat relația în mediu online, dar au apărut unul lângă altul într-o fotografie de grup, după mai multe săptămâni în care s-a tot zvonit faptul că formează un cuplu.
Viviana Sposub radiază de bucurie la mai bine de un an de la despărțirea de George Burcea. Aceasta a anunțat despărțirea în prima parte a anului 2025, după șase luni de când au decis să meargă pe drumuri separate.
Spre finalului anului trecut, au început să apară primele zvonuri despre relația ei cu Iustin Chiroiu, datorită faptului că au început să colaboreze din ce în ce mai mult din punct de vedere profesional.
De curând, Viviana Sposub l-a însoțit pe Iustin Chiroiu la premiera unui film în care apare, iar poza pe care au făcut-o împreună a confirmat zvonurile. La scurt timp după aceea, cei doi au plecat în Londra, pentru câteva zile, dar nu au postat, nici de această dată, nicio fotografie împreună.
În schimb, a lăsat un comentariu pe contul de Instagram al Vivianei, la clipul pe care a ajutat-o să îl filmeze. Acesta i-a complimentat ținuta, spunând că foarte puține femei din Anglia se îmbracă la fel de bine precum ea: „Ținuta este nu că perfectă, în Anglia se mai îmbracă două sau trei femei așa”.
De când s-a despărțit de George Burcea, în ciuda faptului că are o comunitate de fani destul de mare pe rețelele de socializare. Viviana Sposub nu a fost foarte activă și a ales să se concentreze asupra muncii.
Sursa foto: Instagram