• PRO TV
  • Bianca Drăgușanu schimbă foaia. Nu mai face nimic gratis și i-a pus în temă pe toți cei care îi fac oferte. Motivul pentru care nu mai onorează nimic, dacă nu este plătită regește: „Îmi iau amendă 250 de lei”

Bianca Drăgușanu schimbă foaia. Nu mai face nimic gratis și i-a pus în temă pe toți cei care îi fac oferte. Motivul pentru care nu mai onorează nimic, dacă nu este plătită regește: „Îmi iau amendă 250 de lei”

Bianca Drăgușanu schimbă foaia. Nu mai face nimic gratis și i-a pus în temă pe toți cei care îi fac oferte. Motivul pentru care nu mai onorează nimic, dacă nu este plătită regește: „Îmi iau amendă 250 de lei”

Bianca Drăgușanu este una dintre cele mai urmărite persoane publice din România, dar și una dintre cele mai controversate, motiv pentru care este adesea chemată în podcast-uri.

Gallery

Deși cererea este mare și multe persoane o cheamă la podcast-urile lor, Bianca Drăgușanu le refuză fără niciun regret și, recent, a spus și care este motivul pentru care face acest lucru.

Bianca Drăgușanu nu vrea să mai meargă gratis la podcast-uri

De câțiva ani, Bianca Drăgușanu a devenit o persoană mai rezervată. A rărit aparițiile publice, nu își mai expune prea mult viața personală și nici nu mai vorbește despre aspectele sensibile din viața ei.

Tocmai din acest motiv, interesul și curiozitatea sunt mari, iar fosta prezentatoare de televiziune primește multe invitații de a participa la diverse podcast-uri. După ce acceptat să participe la câteva, a decis să schimbe foaia.

Citește și:

​Prin urmare, nu vrea să mai vină la niciun podcast pentru care nu este plătită, deoarece consideră că trebuie să primească bani pentru timpul pe care îl petrecere vorbind despre anumite aspecte care vor deveni „virale”.

Mai mult decât atât, Bianca Drăgușanu a recunoscut că regretă momentele în care a împărtășit aspecte prea personale, deoarece și-a deschis sufletul mult prea mult atunci când nu a fost cazul.

Citește și:

​​„Eu le-am explicat: tu te duci acasă, după o zi în care eu mă machiez, trebuie să caut loc de parcare, nu găsesc, îmi iau amendă 250 de lei, că n-am avut unde să parchez. Vin la tine, îți povestesc ție niște lucruri la sentiment, de unele conștientă fiind că o să fie virale. Nu mai fac lucrurile prost, cum le făceam înainte. Și, atunci, le spun: „băi, frate, tu de pe urma mea câștigi bani, ceea ce e logic, că toți muncim. Dar eu, din ce motiv să vin gratis la tine, cum vin toate leșinatele?” Că toate leșinatele se duc gratis. Pe mine mă cunoaște lumea. În concluzie, dacă aș putea să dau timpul înapoi, cu siguranță, nu aș mai spune multe lucruri”, a spus Bianca Drăgușanu, în mediul online.

Sursa foto: Instagram

Parteneri editoriali

Share

Videoclipuri cu știri

Citește și

Ultimele articole

Top citite

L-ai pierdut la TV

Episoade noi acum pe VOYO

7 zile înainte de TV • fără reclame • oricând

Top emisiuni