
O asistentă medicală din Constanța, în vârstă de 23 de ani, a murit vineri dimineață în timpul programului de muncă.
O asistentă medicală în vârstă de 23 de ani a murit, vineri, 27 februarie, la scurt timp după ce a intrat în tură la clinica din Constanța la care lucra, anunță Adevărul.
Potrivit primelor informații, la scurt timp după ora 08:00, tinerei i s-a făcut rău, urmând să își dea ultima suflare.
La ora 08:20, oamenii legii au fost alertați prin apel la 112 și la fața locului s-a deplasat o echipă de polițiști care au constatat că e vorba despre o femeie de 23 de ani.
Trupul neînsuflețit a fost depus la Morga Cimitirului Central unde se va face autopsia, pentru a se stabili cauza decesului.
foto: shutterstock