• PRO TV
  • Cosmin Seleși, primul mesaj de pe patul de spital. Ce mesaj a transmis prezentatorul emisiunii „Batem Palma?” după ce a fost internat: „Sper să nu fie nevoie de o intervenție chirurgicală”

Cosmin Seleși, primul mesaj de pe patul de spital. Ce mesaj a transmis prezentatorul emisiunii „Batem Palma?” după ce a fost internat: „Sper să nu fie nevoie de o intervenție chirurgicală”

Cosmin Seleși, primul mesaj de pe patul de spital. Ce mesaj a transmis prezentatorul emisiunii „Batem Palma?” după ce a fost internat: „Sper să nu fie nevoie de o intervenție chirurgicală”

Cosmin Seleși este internat în spital din cauza câtorva dureri l-au făcut să ceară ajutorul medicilor. Filmările pentru emisiunea „Batem Palma?” au fost momentan oprite, iar prezentatorul așteaptă să se poartă întoarce pe platourile de filmare.

Gallery

Joi, 5 martie, în exclusivitate pentru protv.ro, Cosmin Seleși a făcut câteva declarații despre starea lui de sănătate. Prezentatorul a mărturisit că urmează un tratament și speră să se repună rapid pe picioare, pentru a se putea externa cât mai repede.

Cosmin Seleși, prima reacție în mediul online după ce a fost internat

După interviul pe care ni l-a acordat în exclusivitate, Cosmin Seleși s-a bucurat de empatia și de iubirea fanilor. Acesta a primit o mulțime de mesaje de încurajare, iar internauții i-au transmis toate gândurile bune.

Citește și:

​Ulterior, acesta a postat, pe conturile sale de socializare, câteva imagini cu el de pe patul de spital, dar și un mesaj prin care le mulțumește fanilor pentru gândurile bune pe care i le-au transmis, precizând că răspunde bine tratamentului și speră să nu fie nevoie de o intervenție chirurgicală.

„Vă mulțumesc din suflet pentru toate mesajele, telefoanele și gândurile bune pe care mi le-ați trimis. Le-am citit și le apreciez enorm, chiar dacă nu reușesc să răspund fiecăruia în parte.

În momentul de față suntem încă în așteptare…urmărim cum evoluează lucrurile și sperăm să rămână pe un traseu bun.

Evoluția clinică este momentan favorabilă și sper din tot sufletul să se mențină în această zonă, astfel încât să nu fie nevoie de o intervenție chirurgicală. Gândul bun aduce bucurie, iar toate mesajele voastre chiar au ajuns la mine.

Am încredere în medicii și în întreg personalul medical și știu că suntem pe mâini bune, deci, hai să fim pozitivi! Vă mulțumesc încă o dată pentru grijă și susținere, vă țin la curent cu tot ce se va întâmpla”, a fost mesajul postat de Cosmin Seleși.

 

Sursa foto: Instagram

Parteneri editoriali

Share

Videoclipuri cu știri

Citește și

Ultimele articole

Top citite

L-ai pierdut la TV

Episoade noi acum pe VOYO

7 zile înainte de TV • fără reclame • oricând

Top emisiuni