• PRO TV
  • Prima reacție a lui Betty Salam după ce a fost acuzată că a renunțat la custodia fiului ei. Matthias va locui, de aici înainte, la Cătălin Vișănescu: „Nu îl pot forța să locuiască unde nu mai simte”

Prima reacție a lui Betty Salam după ce a fost acuzată că a renunțat la custodia fiului ei. Matthias va locui, de aici înainte, la Cătălin Vișănescu: „Nu îl pot forța să locuiască unde nu mai simte”

Prima reacție a lui Betty Salam după ce a fost acuzată că a renunțat la custodia fiului ei. Matthias va locui, de aici înainte, la Cătălin Vișănescu: „Nu îl pot forța să locuiască unde nu mai simte”

Betty Salam a fost acuzată că ar fi renunțat la custodia copilului și nu a durat mult până când comentariile la adresa ei au început să curgă. La câteva zile distanță, sătulă de criticile care i se aduc, fiica lui Florin Salam a reacționat.

Gallery

Betty Salam și Cătălin Vișănescu au devenit părinți în toamna anului 2018. Cei doi au divorțat la jumătatea anului trecut și fiecare și-a refăcut viața sentimentală. De curând, însă, s-a scris că artista a renunțat la custodia fiului, acesta urmând să stea la tatăl lui.

Prima reacție a lui Betty Salam după ce s-a spus că a renunțat la custodia copilului

Betty Salam nu a mai răbdat și a ieșit public, spunând și punctul ei de vedere. Fosta soție a lui Cătălin Vișănescu a decis să nu se mai lase batjocorită și a explicat cum stau lucrurile de fapt, fără a intra prea mult în detalii, pentru a păstra discreția în ceea ce privește viața personală.

Citește și:

​Fiica lui Florin Salam a precizat că nu a renunțat la custodie și că va rămâne mama lui pentru tot restul vieții, însă Matthias și-a dorit să locuiască, pentru o perioadă, împreună cu tatăl său.

Mai mult decât atât, artista a precizat că a ales să îi respecte decizia, deoarece își dorește ca băiatul ei să fie fericit și îi oferă libertatea de a alege ceea ce îl face să se simtă liniștit.

Citește și:

„Nu permit nimănui să-mi pună etichete care nu îmi aparțin, doar pentru că aleg să nu dau curs discuțiilor și să-mi trăiesc viața în liniște. Nu mi-am abandonat copilul pentru nimic în lume. Sunt mama lui și voi rămâne mereu. Am ales doar să îi respect decizia de a sta, în această perioadă, cu tatăl lui.

Nu îl pot forța să locuiască unde, momentan, nu mai simte. Sunt lucruri pe care nu le înțelege încă și situații pe care oamenii din exterior nu le cunosc. Nu mi-am luat mâna de pe el și nu mi-o voi lua niciodată”, a transmis Betty Salam pe rețelele de socializare.

În urmă cu doar câteva săptămâni, Cătălin Vișănescu a postat prima imagine în care fiul lui apare alături de noua lui iubită. Acesta le-a făcut oficial cunoștință și se va asigura că cei doi se vor înțelege cât pot de bine, deoarece are planuri mari de viitor.

Sursa foto: Instagram

Parteneri editoriali

Share

Videoclipuri cu știri

Citește și

Ultimele articole

Top citite

L-ai pierdut la TV

Episoade noi acum pe VOYO

7 zile înainte de TV • fără reclame • oricând

Top emisiuni