• PRO TV
  • O recunoști? Ziua și schimbarea de look pentru cea supranumită în trecut „fata de aur a Hollywoodului”. Cum arată Amanda Bynes cu sprâncenele albastre

O recunoști? Ziua și schimbarea de look pentru cea supranumită în trecut „fata de aur a Hollywoodului”. Cum arată Amanda Bynes cu sprâncenele albastre

O recunoști? Ziua și schimbarea de look pentru cea supranumită în trecut „fata de aur a Hollywoodului”. Cum arată Amanda Bynes cu sprâncenele albastre

Ajunsă la 40 ani și după o lungă absență din lumina reflectoarelor, fosta vedetă Disney Amanda Bynes încearcă să își relanseze cariera. Presa străină scrie că va apărea în pelicula „Isle Of Man”, iar zilele trecute a lansat o piesă nouă intitulată „Girlfriend”.

Gallery

Single-ul, realizat împreună cu Zabba și Fenix Flexin, a apărut online fără o promovare clasică, luând prin surprindere fanii. Lansarea vine la scurt timp după ce s-a aflat că artista a semnat cu platforma Create Music Group, semn că încearcă să își relanseze și cariera în muzică.

Amanda Bynes nu renunță nici la schimbările de look dramatice. Actrița care își schimbă culoarea părului și de mai multe ori pe lună, i-a uimit recent pe trecătorii din Los Angeles după ce a apărut cu sprâncenele albastre. (VEZI IMAGINI ÎN GALERIA FOTO DE MAI SUS)

Transformarea ei fizică a fost intens discutată în ultimul an. Amanda Bynes a vorbit deschis pe rețelele sociale despre pierderea în greutate, susținând că a reușit să slăbească semnificativ cu ajutorul unui tratament medical. Ea a împărtășit constant cu fanii evoluția sa, spunând că își dorește să se simtă „mai încrezătoare și mai bine în pielea ei”.

Abuzul de substanțe interzise și operațiile estetice și-au pus amprenta pe chipul actriței

Amanda Bynes, supranumită în trecut „fata de aur a Hollywoodului”, a devenit vedetă de cinema în anul 2000, după ce a jucat în mai multe producții speciale pentru adolescenți precum „What a Girl Wants”, „She's the Man”, „Hairspray” și „Sydney White”, însă după doar 10 ani de activitate s-a retras de la Hollywood.

Amanda Bynes a fost arestată pentru conducere sub influența alcoolului în 2012, a susținut că a fost abuzată de tatăl ei, iar între 2014-2022 a fost plasată sub tutelă. Actrița a fost internată într-un centru de sănătate mintală în 2020.

Fotografii: Getty Images/ Profimedia Images

CITEȘTE ȘI:

Parteneri editoriali

Share

Videoclipuri cu știri

Citește și

Ultimele articole

Top citite

L-ai pierdut la TV

Episoade noi acum pe VOYO

7 zile înainte de TV • fără reclame • oricând

Top emisiuni