• PRO TV
  • Este însărcinată pentru a treia oară și a anunțat sexul copilului. Influencerița din România va naște la doar un an de când și-a adus pe lume cel de-al doilea copil: „Mare binecuvântare de la Dumnezeu”

Este însărcinată pentru a treia oară și a anunțat sexul copilului. Influencerița din România va naște la doar un an de când și-a adus pe lume cel de-al doilea copil: „Mare binecuvântare de la Dumnezeu”

Este însărcinată pentru a treia oară și a anunțat sexul copilului. Influencerița din România va naște la doar un an de când și-a adus pe lume cel de-al doilea copil: „Mare binecuvântare de la Dumnezeu”

O influenceriță din România este însărcinată pentru a treia oară și a anunțat sexul bebelușului. Creatoarea de conținut și soțul ei au doi băieți împreună.

 

Gallery

Laura Mușuroaea a anunțat, de curând, sexul celui de-al treilea copil. Influencerița și soțul ei sunt în al nouălea cer și au postat imaginile emoționante de la mica petrecere.

Laura Mușuroaea a anunțat sexul celui de-al treilea copil

În luna mai, Laura Mușuroaea a anunțat că este însărcinată pentru a treia oară. Influencerița și soțul ei au apărut ținând în mână un test de sarcină pozitiv, iar bucuria lor era vizibilă.

Citește și:

​De curând, cei doi au aflat dacă vor avea fetiță sau tot un băiețel și au postat imaginile în mediul online. Bogdan Urucu și soția lui au primit un tort al cărei blat era colorat cu roz, semn că al treilea bebeluș este fetiță.

Laura Mușuroaea mai are un fiu alături de Bogdan Urucu și încă un băiat, în vârstă de opt ani, dintr-o relație anterioară. Fiul pe care îl are cu actualul partener a venit pe lume în luna octombrie a anului trecut, iar, în toamna acestui an, urmează să își aducă pe lume și fetița.

Citește și:

​Deși între cei doi copii va fi o diferență de vârstă de doar aproximativ un an, Laura Mușuroaea și soțul ei sunt în culmea fericirii. Cei doi se pregătesc pentru noul capitol din viața lor, însă știu că momentele pe care le vor petrece alături de copii vor conta mai mult decât oboseala resimțită.

„A fost o sarcină planificată, nu a fost o întâmplare, în sensul în care ne doream să avem un copil și am lăsat lucrurile în voia lui Dumnezeu. Și iată! Primul trimestru a fost mai greu că m-am simțit destul de rău, spre deosebire de prima sarcină. Matti a fost extrem de fericit, este foarte grijuliu, deja se gândește cum să-și transforme camera sa fie baby friendly”, a spus Laura Mușuroaea, anul trecut, în cadrul unui interviu oferit pentru Viva.

 

Sursa foto: Instagram

Parteneri editoriali

Share

Videoclipuri cu știri

Citește și

Ultimele articole

Top citite

L-ai pierdut la TV

Episoade noi acum pe VOYO

7 zile înainte de TV • fără reclame • oricând

Top emisiuni