• PRO TV
  • Cumnata lui Taylor Swift a descris cu un singur cuvânt nunta opulentă de 50 milioane de dolari, de la Madison Square Garden

Cumnata lui Taylor Swift a descris cu un singur cuvânt nunta opulentă de 50 milioane de dolari, de la Madison Square Garden

Cumnata lui Taylor Swift a descris cu un singur cuvânt nunta opulentă de 50 milioane de dolari, de la Madison Square Garden

Noua cumnată a lui Taylor Swift, Kylie Kelce, a vorbit despre nunta superstarului pop cu Travis Kelce, care a avut loc la Madison Square Garden vinerea trecută.

Gazda podcastului Not Gonna Lie, în vârstă de 34 de ani, care este căsătorită cu fratele lui Travis, Jason Kelce, a declarat cu entuziasm că ceremonia extravagantă a fost „incredibilă”, conform revistei People.

Ea s-a alăturat soțului său, Jason, în vârstă de 38 de ani, la Campionatul American Century din Lake Tahoe, joi, unde fosta vedetă NFL și-a împărtășit și părerea despre nuntă.

Gallery

Potrivit New York Post, Jason a spus că nunta a fost atât „un moment bun”, cât și „grozavă”.

De asemenea, s-a relatat că fosta vedetă a echipei Philadelphia Eagles a fost întrebat dacă a băut mai mult sau mai puțin de 15 beri la eveniment, la care a răspuns că a băut „mult peste” acel număr.

Mirii au invitat 1.000 de oaspeți la ceremonia lor extravagantă, care se pare că a costat 50 de milioane de dolari.

Foto: Getty, Profimedia

Parteneri editoriali

Share

Videoclipuri cu știri

Citește și

Ultimele articole

Top citite

L-ai pierdut la TV

Episoade noi acum pe VOYO

7 zile înainte de TV • fără reclame • oricând

Top emisiuni