![](https://cmero-ott-images-avod.ssl.cdn.cra.cz/r314x175n/q80/NA.jpg?default=https%3A%2F%2Fassets.protv.ro%2Fassets%2Ffeed%2Fproduction_cross-la-interior-articol-protv%2F20240725%2F62469646+%281%29.webp)
Trupa „LaLa Band” din „Pariu cu viata” se transforma intr-un fenomen. Tinerii talentati si rebeli au deja peste 50.000 mii de fani pe facebook iar cei care vin la concertele lor sunt fascinati de carisma si energia pe care o emana trupa.
Dupa ce au cucerit publicul in serialul "Pariu cu viata" , dupa ce s-au facut indragiti si auziti de miile de spectatori care au devenit deja fani , membri trupei LALA BAND au inceput sa sustina si concerte. Cel mai recent a avut loc intr-un club din Bucuresti. Pentru tineri a fost un bun prilej sa imbine marile lor pasiuni, actoria si muzica.
Vezi video pe acasatv.ro!