![](https://cmero-ott-images-avod.ssl.cdn.cra.cz/r314x175n/q80/NA.jpg?default=https%3A%2F%2Fassets.protv.ro%2Fassets%2Ffeed%2Fproduction_cross-la-interior-articol-protv%2F20240725%2F62469646+%281%29.webp)
Nasii fetitei lui Pepe, Catalin si Andra Maruta si-au facut aparitia la maternitate, incantati de viitoarea lor finuta.
Micuta Maria a venit pe lume cu aproape trei ore inainte de termen. Nasterea era programata la ora 12 insa Pepe si Raluca au devenit parinti la ora 8:55.
Vestea ca Pepe a devenit tatic i-a umplut de bucurie si pe nasii Catalin Maruta si pe Andra, care a recunoscut ca face foarte bine, atata timp cat nu este ea cea care trebuie sa nasca.