![](https://cmero-ott-images-avod.ssl.cdn.cra.cz/r314x175n/q80/NA.jpg?default=https%3A%2F%2Fassets.protv.ro%2Fassets%2Ffeed%2Fproduction_cross-la-interior-articol-protv%2F20240725%2F62469646+%281%29.webp)
Nicoleta Luciu este una dintre cele mai frumoase femei din tara noastra, iar faptul ca are patru copii, o familie frumoasa si un sot care o iubeste, o face sa fie o femeie admirata de multe doamne de la noi din tara.
In urma cu putin timp, vedeta a publicat pe pagina de Facebook o imagine in care apare complet schimbata, cu o coafura noua, care o prinde foarte bine si pe care cei care ii urmaresc activitatea pe retelele de socializare au admirat-o imediat.
Daca vedeta si-a obisnuit pana acum fanii cu un look simplu, un negru intens pe care il aplica de fiecare data pe podoaba capilara, iata ca de aceasta data vedeta a apelat la cateva trucuri si si-a creponat parul.
"Ma bucur ca ti-ai schimbat coafura", "O femeie perfecta","Iti sta foarte bine" sau "Iti sta mai bine asa", au fost numai cateva dintre mesajele pe care vedeta le-a primit de la fani.
Gallery