![](https://cmero-ott-images-avod.ssl.cdn.cra.cz/r314x175n/q80/NA.jpg?default=https%3A%2F%2Fassets.protv.ro%2Fassets%2Ffeed%2Fproduction_cross-la-interior-articol-protv%2F20240725%2F62469646+%281%29.webp)
Dana Rogoz este una dintre cele mai indragite femei de la noi din tara. Este o femeie de cariera, o mamica deosebita si o sotie de admirat, iar toate acestea se pot concluziona intr-un singur cuvant: de admirat.
Pe pagina personala de Facebook, Dana Rogoz iti tine fanii la curent cu cele mai recente evenimente din viata sa, iar cei care i-au vizitat profilul au avut parte de o surpriza din partea vedetei lor favorite.
Dana a publicat o fotografie realizata in timpul unei sedinte foto, in care apare cu o peruca si, desi nu a optat inca pentru o schimbare de look, se pare ca acest lucru se numara printre planurile de viitor ale actritei:
"Voiam sa va marturisesc ca trec printr-o perioada de tranzitie. Simt ca va fi o schimbare. O fi din cauza (datorita) faptului ca in curand voi implini 30 de ani?", a marturisit Dana pe blogul personal.
Schimbare! iata-ma: http://danarogoz.one.ro/schimbare-2/
Posted by Dana Rogoz on Thursday, July 23, 2015