![](https://cmero-ott-images-avod.ssl.cdn.cra.cz/r314x175n/q80/NA.jpg?default=https%3A%2F%2Fassets.protv.ro%2Fassets%2Ffeed%2Fproduction_cross-la-interior-articol-protv%2F20240725%2F62469646+%281%29.webp)
Un barbat a publicat pe internet un filmulet original pe care hotii nu il vor uita prea curand.
Ideea i-a venit dupa ce vecinii au inceput sa ii ia din fata casei toate pachetele pe care le primea. Pentru a se razbuna pe masura, Eric a decis sa este mai bine sa fie o razbunare personala decat sa apeleze la politie.
Barbatului i-a venit ideea sa puna intr-o cutie excrementele animalului de companie si l-a lasat in fata usii. Pachetul a stat mai multe zile la rand, fara ca nimeni sa se apropie de el. Intr-un final, dupa patru zile, camerele de supraveghere au suprins un elev de liceu care a luat cutia.
Toti cei care au urmarit filmuletul au marturisit ca isi doreau sa vada reactia hotului atunci cand a vazut ce era in cutie. Materialul video s-a viralizat cu o viteza uimitoare.
Tu ce parere ai? A procedat corect?