![](https://cmero-ott-images-avod.ssl.cdn.cra.cz/r314x175n/q80/NA.jpg?default=https%3A%2F%2Fassets.protv.ro%2Fassets%2Ffeed%2Fproduction_cross-la-interior-articol-protv%2F20240725%2F62469646+%281%29.webp)
Asteptarea a luat sfarsit pentru fanele seriei de carti "Fifty Shades of Grey". In urma cu putin timp, vestea pe care si-au dorit sa o primeasca a venit in sfarsit!
Scriitoarea E.L. James, autoarea celebrei serii de romane erotice, a publicat pe contul ei oficial de Instagram o imagine care anunta inceperea filmarilor pentru cel de-al doilea film, "Fifty Shades Darker".
"Ziua 1 de #FSD. Mult noroc tuturor celor din echipa de filmare si actorilor
Citeste continuarea articolului pe www.perfecte.ro