![](https://cmero-ott-images-avod.ssl.cdn.cra.cz/r314x175n/q80/NA.jpg?default=https%3A%2F%2Fassets.protv.ro%2Fassets%2Ffeed%2Fproduction_cross-la-interior-articol-protv%2F20240725%2F62469646+%281%29.webp)
După cel mai recent meci, încheiat cu o victorie și cu accederea în finala Turneului de la Montreal, campioana noastră a răspuns unei provocări online a Svetlanei Kunetsova.
"Acesta este rezultatul a 4 meciuri în 48 de ore" - a scris Halep în dreptul unei fotografii în care apare prăbușită în vestiar.
Fanii au fost inițial speriați, însă Halep a lămurit lucrurile printr-o scurtă descriere adăugată deasupra fotografiei: "Am primit provocarea «stele căzătoare» din partea Svetlanei Kuznetsova. O transmit mai departe către câţiva prieteni: Irina Begu, Horia Tecău, Andrei Pavel şi Rennae Stubbs", a mai scris Simona.
Mai jos și fotografia Svetlanei Kuznetsova: