![](https://cmero-ott-images-avod.ssl.cdn.cra.cz/r314x175n/q80/NA.jpg?default=https%3A%2F%2Fassets.protv.ro%2Fassets%2Ffeed%2Fproduction_cross-la-interior-articol-protv%2F20240725%2F62469646+%281%29.webp)
Adrian Niga este dresor și a câștigat 30 000 de lei.
Foarte încântat, după joc, a povestit:
Foarte fain mă simt! O experiență maximă, nu mă așteptam să fie așa fain! Ce o să fac cu banii? V-am zis de motor, mai pun ceva și îmi iau unul mai scump un pic. Da, pasiune e pentru cluburile de motoare, bloguri, nu am avut curaj să îmi iau până acum, mi-am luat permisul recent și am zis să îmi iau și ceva.
FOTO: PRO TV