• Steaua e in sferturile Cupei! Steaua 4-2 Sportul dupa lovituri de la 11 metri!

Steaua e in sferturile Cupei! Steaua 4-2 Sportul dupa lovituri de la 11 metri!

Steaua s-a calificat dramatic in sferturile Cupei Romaniei! Oamenii lui Lacatus au fost condusi la pauza, dar au revenit prin Latovlevici. Ratiu, Tibi Balan si Varga au ratat la 11 metri!

Steaua, echipa de START: Tatarusanu - Martinovic, Gardos, Galamaz, Latovlevici - Szekely, Marinescu, Apostol, Onofras - Surdu, Kapetanos

Sportul, echipa de START: Niculescu - Farmache, Patriche, Ratiu, Cazan - Irimia, Lungu, Tibi Balan, Dacian Varga, Marius Nae, Curelea

Din pacate, Gigi Becali nemultumit de jocul echipei din prima repriza, a parasit stadionul la pauza! Seful Stelei era vizibil suparat si a refuzat sa dea declaratii.