• Emisiuni
  • DESAFIO: Aventura
  • Desafio: Aventura, 5 ianuarie. ”Mă doare rău tare, se simte rău!” E nevoie de intervenția medicului în echipa celor din pustiu. ”Mă doare atât de rău, că n-o mai simt”

Desafio: Aventura, 5 ianuarie. ”Mă doare rău tare, se simte rău!” E nevoie de intervenția medicului în echipa celor din pustiu. ”Mă doare atât de rău, că n-o mai simt”

Luni, 5 ianuarie, Norocoșii, Visătorii și Luptătorii au început marea aventură Desafio, în Thailanda.

Prima noapte nu a trecut fără emoții și peripeții. În pustiu, acolo unde au ajuns Visătorii după ce s-au clasat pe ultimul loc la joc, Aurora a fost înțepată de o insectă misterioasă.
”M-a înțepat în degetul mic”. Concurenta a avut nevoie de intervenția medicului Teo, care i-a făcut o injecție.

A doua zi, de dimineață, concurenții au șansa să-și aleagă căpitanii.
Vedeți, în clipul video de mai sus, cine a primit titlul de lider în fiecare echipă.

Emisiunea Desafio: Aventura poate fi urmărită și pe VOYO.

Share

Citește și

Ultimele articole

Top citite

Cele mai recente videoclipuri din emisiune DESAFIO: Aventura

Articole pentru emisiune DESAFIO: Aventura

L-ai pierdut la TV

Episoade noi acum pe VOYO

7 zile înainte de TV • fără reclame • oricând

Top emisiuni