La Desafio: Aventura nicio zi nu este liniștită! În ediția de marți, 13 ianuarie 2026, Betishor și Delia au ajuns în punctul de saturație maximă și i-au spus lui Nicolae Lupșor exact ce simt. Lucrurile au excaladat într-un adevărat conflict.
Totul a început în momentul în care s-a pus problema eliminării, concurenții gândindu-se cine ar putea fi nominalizat, în cazul în care este nevoie. Astfel, Nicolae Lupșor a declarat că ar vrea să plece acasă.
„Vreau să plec acasă!”, a zis el.
„Mi se pare că ești o persoană care renunță foarte ușor”, a spus Betishor.
„Tu jignești cu zâmbetul pe buze! Ai tot adus jigniri la adresa fetelor. Misoginismul se simte!”, a spus Delia.
După o serie de acuzații grele, aceștia au reușit să își dea mâna și să ajungă la o concluzie: nu vor mai comunica.
VEZI MOMENTUL COMPLET ÎN VIDEOCLIPUL DE MAI SUS
EDIȚIA INTEGRALĂ POATE FI URMĂRITĂ PE VOYO