Desafio: Aventura, 13 ianuarie. Andreea, concurenta diagnosticată cu screloză multiplă, aproape a leșinat! A fost nevoie URGENTĂ de medic și preluare cu targa. Ce se întâmplă cu ea: „Mi-a fost foarte frică pentru ea”
Desafio: Aventura, 13 ianuarie. Andreea, concurenta diagnosticată cu screloză multiplă, aproape a leșinat! A fost nevoie URGENTĂ de medic și preluare cu targa. Ce se întâmplă cu ea: „Mi-a fost foarte frică pentru ea”
La finalul duelului eliminatoriu, Andreea, concurenta din echipa Visătorii, care este diagnosticată cu screloză multiplă, a avut nevoie de îngrijiri medicale de urgență.
Aceasta, din cauza efortului depus pe tot parcursul probei, a fost la un pas de leșin, însă echipa de medici a intervenit imediat, oferindu-i sprijinul de care avea nevoie.
După câteva minute, a fost preluată cu targa și condusă către îngrijirile medicale de care avea nevoie.
În cealaltă echipă, Alina s-a simțit și ea foarte rău. Efortul depus astăzi și-a spus cuvântul.