Nadin are în continuare dureri mari la picior, iar medicul este chemat pentru a-i administra o injecție. Chiar dacă situația este una serioasă, concurentul nu își pierde simțul umorului.
Reacția sa atunci când medicul scoate seringa e una savuroasă și stârnește hohote de râs în jur.
„Ai mândră acasă?”, l-a întrebat medicul.
„Da, dar nu-mi face injecție mândra!”, a glumit Nadin.
„M-a durut mai tare injecția decât tatuajul de pe spate! Ce tare ai dat, dom’ doctor! Zici că ai făcut tratament la oi, nu la om!”, a adăugat concurentul.
Nadin a primit interdicție de a mai juca 5 zile și este trist că nu-și poate ajuta colegii la probe.
VEZI MOMENTUL COMPLET ÎN CLIPUL VIDEO DE MAI SUS
Emisiunea Desafio: Aventura poate fi urmărită în avans pe VOYO