Situația devine din ce în ce mai tensionată în echipa Norocoșilor, mai ales după ce ploaia le-a distrus căsuța improvizată în pustietate. Ian a răbufnit și a început să înjure, lucrul care a fost imediat sesizat de ceilalți membri ai echipei.
Ian a avut un exces de furie și a început să înjure de față cu toată lumea. Artistul susține că presiunea și obligațiile sunt puse întotdeauna pe el, lucru care îl enervează la culme. Pe de altă parte, Florin Prunea a explicat că problema vine din limbajul acestuia.
„Nu-mi place, nene! Ăștia nici nu voiau să-mi dea de mâncare, noroc că și-a adus aminte Delia că exist și eu. Dacă încep să fiu drăcos cu ei, se duc acasă pe rând”, a spus Ian.
VEZI MOMENTUL COMPLET ÎN VIDEOCLIPUL DE MAI SUS
EDIȚIA INTEGRALĂ POATE FI URMĂRITĂ PE VOYO