Florin Prunea a fost de-a dreptul emoționat după eliminarea de marți, 24 martie 2026, de la Desafio: Aventura.
„Nici nu știu cum să fiu: trist sau vesel. Trist că mă despart de voi, de toți, dar pe de altă parte și bucuros, că știu că lumea ține la mine. Asta te face să mergi mai departe, aprecierea oamenilor. La vârsta mea să plâng în fața oamenilor...
De aici plec cu o lecție de viață și pentru mine. Sunt convins că o să fiu mult mai bun după ce am fost aici. Eu chiar nu mai puteam! Nu am niciun regret!”, a spus el.
Gallery
VEZI MOMENTUL COMPLET ÎN VIDEOCLIPUL DE MAI SUS