Vladimir Drăghia a izbucnit atunci când a auzit că Dumbo și Cezar sunt cei doi concurenți care vor merge la duelul eliminatoriu. Concurentul din echipa Visătorilor nu a suportat ideea și le-a criticat imediat pe fetele din tabăra adversă.
După o lungă sesiune de vot, Iuliana, din poziția de căpitan al echipei Luptătorilor a echilibrat balanța în defavoarea lui Cezar și l-a trimis la duel. Celălalt vot al său a mers către Dumbo, lucru care aduce singurii doi bărbați pe teren, într-o ultimă confruntare.
Vladimir Drăghia, auzind aceste voturi a răbufnit și le-a criticat pe fete pentru decizia lor:
„Să vă fie rușine! Voi vă uitați ce ați făcut? Să vă fie rușine!”, a spus Drăghia.
Discuția a continuat, devenind un adevărat scandal, căruia Coco a vrut să îi pună punct:
„Îmi vine să plâng! Sincer, eu aș vrea să mă propun să merg la duel, ca să nu meargă Dumbo pentru că mă simt foarte prost pentru situația creată.”, a spus Coco.
VEZI MOMENTUL COMPLET ÎN VIDEOCLIPUL DE MAI SUS
EDIȚIA INTEGRALĂ POATE FI URMĂRITĂ PE VOYO