Luptătorii s-au întors dezamăgiți în satul pescăresc, după ce au fost la un pas să câștige lupta de astăzi și să meargă la vilă: „E cea mai tristă seară de când sunt la Desafio...”
Luptătorii s-au întors dezamăgiți în satul pescăresc, după ce au fost la un pas să câștige lupta de astăzi și să meargă la vilă: „E cea mai tristă seară de când sunt la Desafio...”