![Înapoi în Fierbinți | Dorel e combinat cu Giani!? Înapoi în Fierbinți | Dorel e combinat cu Giani!?](https://cmero-ott-images-avod.ssl.cdn.cra.cz/r959x532n/q80/7e4be711-dd51-4222-82ae-d47b90cda5a0.jpg?default=cf20882a-645e-418d-8366-8b6f7d8abcb5)
Pe VOYO, vezi Las Fierbinți de la primul episod!
Îi descoperi pe actorii preferați încă de la începutul serialului și ai ocazia să vezi și cum i-a propus Bobiță lui Dorel să..."se combine cu Giani". Ca să îl scape de însurătoare.
"Nu stă Bobiță cu mâinile în sân! Te duci la a lu'Oaie, o găsești pe Aurica și zici, Aurico, uite are e treaba! Eu sunt pe invers și sunt combinat cu Giani! Că așteptăm un copil amândoi. Giani e tata și la revedere!(...) Te las două săptămâni la tejghea și tot ciubucul e al tău!"
Noroc că apare Gianina și, de dragul unui casetofon vechi, se dă gravidă cu Giani. Doar că....
Gallery