„Mlădițele Oltului” au cântat pe scena Românii au talent în memoria regretatei lor profesoare, solista de muzică populară Victorița Cică: „Am venit aici pentru a-i îndeplini visul și suntem sigure că este mândră de acolo, de Sus!”
„Mlădițele Oltului” au cântat pe scena Românii au talent în memoria regretatei lor profesoare, solista de muzică populară Victorița Cică: „Am venit aici pentru a-i îndeplini visul și suntem sigure că este mândră de acolo, de Sus!”