La Survivor România, Ionela și Diandra s-au întrecut într-o probă aparent ușoară, dar care a necesitat multă precizie. Cine a plecat acasă în ediția din 9 aprilie
Publicat
Sebastian Coțofană alături de femeile din tribul galben discută despre adversarii lor. La un moment dat, Roxana a declarat că îi pare rău pentru Larisa, iar motivul este neașteptat.
Concurenții de la Survivor România 2025 pare că s-au obișnuit deja cu noile triburi și încep să poarte chiar și discuții despre foștii aliați. Roxana a declarat în fața colegilor ei că îi pare rău pentru Larisa deoarece
„Îmi pare sincer rău pentru Larisa. Sper să fie puternică, să fie acolo strong. Ea e drăcoasă, dintr-o bucată...”, a spus Roxana.
VEZI MOMENTUL COMPLET ÎN VIDEOCLIPUL DE MAI SUS
EPISODUL COMPLET POATE FI URMĂRIT PE VOYO