Survivor România, 24 martie 2025. Bitză, prima reacția după plecarea lui Mario: „Îmi era foarte simpatic și mă atașasem de el”. Ce i-a transmis Inei: „E și motivul pentru care am votat-o”
Survivor România, 24 martie 2025. Bitză, prima reacția după plecarea lui Mario: „Îmi era foarte simpatic și mă atașasem de el”. Ce i-a transmis Inei: „E și motivul pentru care am votat-o”