Survivor România 2025, 26 martie. Diandra dă cărțile pe față după cearta cu Izabela: „Simt o doză de toxicitate!”. Răspunsul coechipierei sale nu a întârziat să apară: „Doar oamenii frustrați…”
Survivor România 2025, 26 martie. Diandra dă cărțile pe față după cearta cu Izabela: „Simt o doză de toxicitate!”. Răspunsul coechipierei sale nu a întârziat să apară: „Doar oamenii frustrați…”