-
Emisiuni
-
Survivor România
-
Videoclipuri
-
Uwe Dai și Ionela. Cine este primul concurent care se întoarce în noul trib și primește bandana neagră: „M-am simțit chiar foarte bine să mă duelez”
Uwe Dai și Ionela. Cine este primul concurent care se întoarce în noul trib și primește bandana neagră: „M-am simțit chiar foarte bine să mă duelez”