Adelina și Anita au reușit să aducă emoția în inimile antrenorilor și ale telespectatorilor după ce au interpretat impecabil piesa „Cry me a river”. Fetele i-au făcut lui Smiley decizia extrem de grea!
Gallery
După ce s-au confruntat în voce, a venit momentul ca antrenorii să își spună părerea despre momentul uimitor pe care fetele l-au adus pe scenă.
„Anita a străpuns tot cerul, pământul.. am avut o bucurie foarte mare ascultând-o. În partea cealaltă, chiar dacă poziția ta e defensivă, vreau să îți spun că te-ai descurcat de minune”, a spus Horia Brenciu.
„Eu am pornit în momentul vostru cu un sentiment de iubire față de faptul că sunt aici. Sunt foarte recunoscătoare pentru momentul vostru. Sunteți amândouă excepționale. Felicitări, Smiley! Felicitări vouă!”, a spus Irina Rimes.
„Mie mi-a plăcut foarte mult momentul. Mi se pare important să deschizi TV-ul și să vezi vocile astea. Cu oricare ar merge Smiley mai departe, ar fi un câștig”, a spus Tudor Chirilă.
„Sunt foarte bucuros că avem momentul acesta la Vocea României. Fiecare dintre voi îmi place pentru anumite lucruri. Aș vrea ca oricare dintre colegii mei să apese butonul, să mergeți amândouă mai departe. O să merg mai departe cu Anita!”, a spus Smiley.
VEZI MOMENTUL COMPLET ÎN VIDEOCLIPUL DE MAI SUS
EDIȚIA INTEGRALĂ POATE FI URMĂRITĂ PE VOYO