Victoria Cristiu și Irina Pătrașcu au creat un moment de-a dreptul impresionant pe scena Vocea României. Fetele au interpretat, pentru prima oară în viața lor, o piesă rock, iar rezultatul a fost de-a dreptul exploziv.
Gallery
După ce și-au încheiat numărul de pe scenă, antrenorii au oferit sugestiile, iar Irina Rimes a luat decizia așteptată de toată lumea.
„Este foarte grea departajarea!”, a spus Horia Brenciu.
„Piesa asta te ridică, te trezește din morți! E un avantaj să perfromezi pe piesa asta, dar e și o provocare. Mi s-a părut că, pentru Victoria, a fost o provocare mai mare piesa”, a spus Tudor Chirilă.
„Eu o să dau puțin din bucătăria acestui moment. Mi se pare că v-ați descurcat fenomenal de bine amândouă. Amândouă meritați să rămâneți în concurs!”, a spus Irina Rimes.
Totuși, ea a ales să continue competiția alături de Irina.
VEZI MOMENTUL COMPLET ÎN VIDEOCLIPUL DE MAI SUS
EDIȚIA INTEGRALĂ POATE FI URMĂRITĂ PE VOYO