• PRO TV
  • Cum a „mituit-o” Spike pe Livia să îi devină, oficial, iubită. A băgat adânc mâna în buzunar, iar cadoul luxos a înclinat balanța în favoarea lui. Jocurile artistului au ieșit la iveală abia acum

Cum a „mituit-o” Spike pe Livia să îi devină, oficial, iubită. A băgat adânc mâna în buzunar, iar cadoul luxos a înclinat balanța în favoarea lui. Jocurile artistului au ieșit la iveală abia acum

Cum a „mituit-o” Spike pe Livia să îi devină, oficial, iubită. A băgat adânc mâna în buzunar, iar cadoul luxos a înclinat balanța în favoarea lui. Jocurile artistului au ieșit la iveală abia acum

Livia și Spike au început să formeze un cuplu încă din anul 2022, cu ceva timp înainte ca aceștia să fie surprinși de către paparazzii care erau pe urmele lor. Cu toate că vor aniversa doi ani de relație, anumite lucruri au început să iasă la iveală abia acum.

Gallery

Livia și Cătălin Bordea au divorțat în urmă cu aproximativ doi ani. În timp ce comediantul a făcut mai multe declarații despre perioada dificilă pe care o traversa, fosta soție a acestuia a ales să fie tăcută, spunând și partea ei de adevăr, însă multe luni mai târziu.

Livia ar fi primit cadou o mașină foarte scump din partea lui Spike

Se pare că relația dintre Livia și Spike era mult mai apropiată decât se credea inițial, artistul pregătind terenul cu ceva timp înainte ca aceasta să decidă să îi acorde o șansă. Se pare că Spike i-a făcut acesteia un cadou în valoare de 100.000 de euro, de care Livia se bucură chiar și acum.

Citește și:

​Mai exact, conform Cancan, pentru a o convinge să accepte să formeze un cuplu cu el, Spike i-ar fi cumpărat Liviei o mașină de lux: un Mercedes-Benz AMG, al cărui preț de referință este de 100.000 de euro.

Cătălin Bordea i-a luat Liviei mașina înapoi

În perioada în care încă forma un cuplu cu Cătălin Bordea, Livia a primit cadou, din partea acestuia, o mașină. Deși luaseră decizia de a divorța, comediantul a decis să îi lase ei autovehiculul, chiar dacă acest lucru însemna să îl achite în continuare.

Citește și:

​Cu toate acestea, după ce a aflat că a fost înșelat cu cel mai bun prieten al lui, care i-a fost și cavaler de onoare la nuntă, Cătălin Bordea i-a cerut mașina înapoi Liviei, el fiind cel care o conduce în prezent.

I-o lăsasem ei și o plăteam eu, ca un gest de bun simț. Însă după ultimele știri mi-am luat mașina înapoi. Acum o conduc eu. Mașina e absolut fantastică”, a mai spus acesta, conform sursei menționate anterior.

Sursa foto: Instagram

Parteneri editoriali

Share

Videoclipuri cu știri

Citește și

Ultimele articole

Top citite

L-ai pierdut la TV

Episoade noi acum pe VOYO

7 zile înainte de TV • fără reclame • oricând

Top emisiuni