Este despărțirea momentului. Diandra Moga și Alex Beni și-au spus „adio” la cinci luni după ce și-au oficializat relația. Ce s-a întâmplat, de fapt, între cei doi?
Gallery
Diandra Moga și Beni s-au despărțit la cinci luni după ce și-au oficializat relația. Ruptura s-ar fi produs la scurt timp după ce tânăra a revenit din Republica Dominicană.
Conform informațiilor obținute de Spynews.ro, Alex Beni și Diandra Moga s-au despărțit de mai bine de o lună, chiar dacă primele speculații despre ruptura dintre ei au apărut abia acum. Separarea ar fi avut loc la scurt timp după ce Diandra s-a întors în țară de la Survivor România 2025.
Surse din anturajul celor doi susțin că nu mai există nicio legătură între ei. Deși în trecut formau un cuplu foarte unit, în prezent nu mai comunică deloc. Mai mult, aceleași surse au declarat că Alex Beni nu ia în calcul nicio posibilitate de împăcare, iar șansele ca relația să fie reluată sunt nule.
Sursă foto: Instagram