• PRO TV
  • Monica Gabor nici nu vrea să audă de revenirea în România. Care este motivul pentru care fosta soție a lui Irinel Columbeanu nu vrea să plece nici măcar câteva zile din America: „Eu mi-am asumat un risc să vin aici”

Monica Gabor nici nu vrea să audă de revenirea în România. Care este motivul pentru care fosta soție a lui Irinel Columbeanu nu vrea să plece nici măcar câteva zile din America: „Eu mi-am asumat un risc să vin aici”

Monica Gabor nici nu vrea să audă de revenirea în România. Care este motivul pentru care fosta soție a lui Irinel Columbeanu nu vrea să plece nici măcar câteva zile din America: „Eu mi-am asumat un risc să vin aici”

Monica Gabor și Irinel Columbeanu au divorțat cu mare scandal, în anul 2011. După ce procesul s-a încheiat, iar aceasta a obținut custodia Irinucăi, amândouă s-au stabilit în Statele Unite ale Americii.

Gallery

De când a început relația cu Mr. Pink, Monica Gabor a venit de foarte puține ori în România, Fosta soție a lui Irinel Columbeanu nu s-a mai întâlnit cu acesta și, recent, chiar a fost criticată din cauza faptului că nu îl ajută financiar.

Motivul pentru care Monica Gabor nu vine foarte des în România

În urmă cu doar câteva zile, Irina Columbeanu a revenit în România. Aceasta vrea să stea cât mai mult timp alături de tatăl ei și chiar ar fi dispusă să se angajeze aici, pentru a-l putea ajuta.

Citește și:

​Recent, aceasta a recunoscut care este motivul pentru care mama ei nu vine în România atât de des. Potrivit acesteia, Monica Gabor are o rutină de la care nu vrea să se abată și este atât de fericită cu viața pe care o are peste ocean, încât nu vrea să o perturbe în niciun fel.

Mai mult decât atât, din cauza noilor reguli impuse de Donald Trump, ar fi destul de complicat să iasă din țară și să se întoarcă, acesta fiind încă unul dintre motivele pentru care nu părăsește America.

Citește și:

„Mama e foarte bine. Și-a făcut o viață foarte confortabilă și îi place rutina ei de zi cu zi. Merge la sală dimineața, gătește, după face curățenie, mai iese. Îi place mult să iasă la cumpărături de mâncare. Avem același hobby. Are o viață foarte relaxantă.

Iese cu Mr. Pink. Da, e fericită. A mai fost în România, dar e mai greu cu greencard-ul acum. Eu mi-am asumat un risc să vin aici, pentru că, acum, e mai greu cu noua administrație. Ea nu a vrut să riște, mai ales că are rutina ei acolo și știe că mă descurc singură”, a spus Irinuca, în cadrul emisiunii „La Măruță”.

Sursa foto: Instagram

Parteneri editoriali

Share

Videoclipuri cu știri

Citește și

Ultimele articole

Top citite

L-ai pierdut la TV

Episoade noi acum pe VOYO

7 zile înainte de TV • fără reclame • oricând

Top emisiuni